Opis szkolenia sprzedawców napojów alkoholowych

Szkolenia realizujemy według procedury rekomendowanej przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom

DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone jest nie tylko dla sprzedawców napojów alkoholowych, ale również dla: kelnerów, barmanów, właścicieli sklepów, w których sprzedawane są napoje alkoholowe, a także dla wszystkich innych osób bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzialnych za sprzedaż napojów alkoholowych. 

DLACZEGO?

Celem szkolenia sprzedawców napojów alkoholowych jest wzmocnienie motywacji uczestników do przestrzegania zakazu sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim oraz rozwinięcie poczucia osobistej odpowiedzialności za dostęp młodzieży do alkoholu. 

METODY PRACY:

 

  • miniwykład

 

  • ćwiczenia integracyjne

 

  • dyskusja

 

  • prezentacje

 

  • burza mózgów/praca w grupach

 

  • analizy przypadków

Trenerzy podczas szkolenia rozwijają wiedzę i umiejętności wspierające realizowanie zakazu sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim. Przekonują do tego, że sprzedawcy, tak jak inne osoby dorosłe, mają wpływ na dokonywane przez młode osoby wybory. 

 

Szkolenie poświęcone jest nie tylko zagadnieniom teoretycznym dotyczącym konsekwencji spożywania alkoholu przez młodzież, ale również pozwala na rozwinięcie umiejętności praktycznych, takich jak: asertywna odmowa, czy poszukiwanie rozwiązań dla potencjalnie trudnych sytuacji i wypracowanie procedur pomocnych w realizacji zakazu sprzedaży napojów alkoholowych osobom niepełnoletnim. 

 

 

Podczas szkolenia wykorzystujemy wiele metod aktywizujących, przez co jego forma jest atrakcyjna dla osób biorących w nim udział. Nie jest to typowy wykład, a to gwarantuje nie tylko zadowolenie uczestników, ale również jego skuteczność. 

 

 

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia

domeritum
hullo
hullo wycieczki szkolne, kolonie, zielone szkoły, poznaj polskę

Copyright 2017 | Created with WebWave

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

14-200 Iława
ul. Gdańska 10/8

tel. 737 189 632

ADRES

MENU

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem profesjonalistów, posiadających pasję i doświadczenie w tym, co robią. Dbamy o to, aby stale się rozwijać i podnosić nasze standardy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na naprawdę wysokim poziomie. 

O FIRMIE

Sprawdź naszą politykę prywatności