Sprawdź naszą politykę prywatności

O FIRMIE

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem profesjonalistów, posiadających pasję i doświadczenie w tym, co robią. Dbamy o to, aby stale się rozwijać i podnosić nasze standardy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na naprawdę wysokim poziomie. 

MENU

ADRES

14-200 Iława
ul. Gdańska 10/8

tel. 737 189 632

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2017 | Created with WebWave

Dowiedz się więcej 

Sprite walczy z hejtem 

Sprite poprzez swoją najnowszą kampanię pokazuje ludziom, że hejt to nie siła a słabość oraz w jaki sposób walczyć z hejtem i trzeba przyznać, że najnowszy spot zrealizowany przez tą markę w ramach kampanii wywołał spore i wciąż niesłabnące emocje.

hullo wycieczki szkolne, kolonie, zielone szkoły, poznaj polskę
hullo
domeritum

Dowiedz się więcej

Ogólnopolskie Badanie Nałogów 

Dzięki temu badaniu można łatwiej zrozumieć przyczyny głodu nałogowego oraz pomóc naukowcom z Instytutu Psychiatrii PAN w rozwijaniu nowoczesnych metod walki z nałogami. 

Wystarczy tylko zainstalować bardzo prostą w obsłudze aplikację i przez 30 dni poświęcić chwilę na to, żeby odpowiedzieć na kilka prostych pytań. 

Dowiedz się więcej

#BezSmogu

Zanieczyszczenie powietrza w Polsce jest niestety dużym problemem z którym niewątpliwie należy walczyć. Dzięki kampanii zainicjowanej przez Eurobank nie tylko możemy poszerzyć swoją wiedzę na temat zagrożeń wynikających z oddychania zanieczyszczonym powietrzem, ale również możemy dowiedzieć się jak duży jest stopień zanieczyszczenia powietrza dzięki zamontowanym w placówkach banku 100 czujników smogu. 

Dowiedz się więcej

Krzywo weszło - zmień ustawienia 

Jest to ogólnopolska kampania skierowana przede wszystkim do osób w wieku 16-20 lat oraz ich rodziców której celem jest przeciwdziałanie zachowaniom ryzykownym, promowanie zdrowego trybu życia i dostarczenie wiedzy o niebezpieczeństwach związanych z zażywaniem substancji psychoaktywnych. 

Poznaj kampanie społeczne, które mogą Cię zainteresować