Sprawdź naszą politykę prywatności

O FIRMIE

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem profesjonalistów, posiadających pasję i doświadczenie w tym, co robią. Dbamy o to, aby stale się rozwijać i podnosić nasze standardy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi na naprawdę wysokim poziomie. 

MENU

ADRES

14-200 Iława
ul. Gdańska 10/8

tel. 737 189 632

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2017 | Created with WebWave

hullo wycieczki szkolne, kolonie, zielone szkoły, poznaj polskę
hullo
domeritum

Program ten jest jednym z narzędzi profilaktyki uniwersalnej, którego głównym zadaniem jest zmniejszenie prawdopodobieństwa tego, że młodzi ludzie w przyszłości będą chcieć sięgnąć po dopalacze. 

 

Dzięki odpowiednio skonstruowanemu scenariuszowi, dostosowanemu do grupy odbiorców, a także zastosowanej w nim metodzie krótkiej interwencji profilaktycznej pozwala on na ocenę zachowań ryzykownych uczestniczącej w nim młodzieży. Bazuje on przede wszystkim na metodach aktywizujących. Niewątpliwą zaletą tego programu jest elastyczność oraz prostota. Program ten dostarcza informacji nie tylko o dopalaczach, ale również o innych najczęściej używanych substancjach psychoaktywnych takich jak nikotyna, alkohol czy narkotyki. 

 

 

 

 

Autorem programu jest prof. dr hab. Krzysztof Wojcieszek - autor wielu programów profilaktycznych, np. "Debata", "Noe" i in. oraz publikacji takich jak: "Wygrać życie", "Człowiek spotyka alkohol", "Optymalizacja profilaktyki problemów alkoholowych". Ekspert PARPA w dziedzinie profilaktyki problemów alkoholowych, wykładowca, specjalista w zakresie konstruowania i wdrażania programów profilaktycznych. 

Program przeznaczony dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 

 

 

Celem programu jest przekazanie młodym ludziom najważniejszych informacji dotyczących tzw. "dopalaczy" oraz zagrożeń, jakie wiążą się z ich używaniem, a także zwiększenie ostrożności w stosunku do tych produktów. 

Smak życia, czyli debata o dopalaczach